Predstavujeme odolný telefón Evolveo StrongPhone Q9

Evolveo uvádza na trh nový, vodotesný a vysoko odolný Android LTE smartfón, ktorý je pripravený splniť akúkoľvek náročnú úlohu v drsných podmienkach prevádzky. Nesklame výkonom, odolnosťou ani rýchlosťou.

EvolveoStrongPhone Q9 je dodávaný s novým operačným systémom Android 7.0 (Nougat), ktorý nie je nijak upravovaný. Mobil je vybavený štvorjadrovým 64bitovým procesorom s podporou vysokorýchlostných sietí 4G/LTE, ktorý umožní využiť naplno schopnosti mobilu pre rýchle prehliadanie webu, hranie najnáročnejších hier, multitasking, sledovanie videa, alebo možnosť sťahovať veľké súbory rýchlosťou až 150 Mb/s. Evolveo Strong Phone Q9 podporuje režim Dual SIM (dve aktívne SIM karty). Vnútornú 16GB pamäť je možné rozšíriť pomocou micro SDHC/SDXC karty.

Je tu 8 MPx fotoaparát podporuje technológiu High Dynamic Range (HDR). Video je možné natáčať vo Full HD kvalite. Vďaka funkcii WiFi Hot Spot je možné ľahko vytvoriť v okolí telefónu bezdrôtovú WiFi sieť, čo umožní zdieľanie rýchleho dátového pripojenie pre prístup na Internet napríklad s notebookom, alebo tabletom. Duálna WiFi s podporou frekvencie 2,4 GHz a 5 GHz zabezpečí vyššiu prenosovú rýchlosť a stabilitu, nižšie rušenie signálu a vynikajúce bezdrôtové pokrytie.

Odolný 4,5″ HD IPS displej mobilu Gorilla Glass 3 bol zvolený pre zabezpečenie vysokej odolnosti voči hlbokým škrabancom, prasklinám a ďalším poškodeniam. Evolveo Strong Phone Q9 spĺňa špecifikáciu IP68, ktorá potvrdzuje vodotesnosť v 1,2metrovej hĺbke po dobu 30 minút. Konštrukcia telefónu spĺňa taktiež podmienky testov Ministerstva obrany USA (MIL-STD-810G:2008). Evolveo Strong Phone Q9 je dostupný už teraz za koncovú cenu 246 EUR vrátane DPH.

Pridaj komentár