Kontakt

O NÁS

Bestech.sk je dynamický online technologický portál, ktorý sa zameriava na poskytovanie najnovších informácií, analýz a recenzií z oblasti technológií. Tento je ideálnym zdrojom pre technologických nadšencov, profesionálov v IT sektore, ako aj pre bežných spotrebiteľov, ktorí hľadajú dôveryhodné a aktuálne informácie o elektronike, softvéri, gadgetoch a ďalších technologických novinkách.

Cieľová skupina

Online portál je navrhnutý tak, aby vyhovoval širokej škále používateľov – od tech entuziastov, ktorí hľadajú najnovšie informácie o high-end technológiách, až po bežných spotrebiteľov, ktorí potrebujú pomoc pri výbere správneho zariadenia pre svoje potreby.

Interaktivita a používateľská prívetivosť

Bestech.sk si zakladá na jednoduchosti podania informácií a rozhrania, ktorá umožňuje ľahké navigáciu medzi rôznymi sekciami. Portál je tiež optimalizovaný pre rôzne zariadenia, čo zabezpečuje pohodlné čítanie na smartfónoch, tabletoch aj počítačoch.

Spolupráce a partnerstvá

Bestech.sk aktívne spolupracuje s mnohými technologickými firmami a značkami, čo mu umožňuje poskytovať exkluzívne informácie a prístupy k novým produktom. Taktiež pravidelne organizuje súťaže pre svojich čitateľov, čím zvyšuje angažovanosť a lojalitu svojej komunity. Máme vysoké priority a zasahujeme najmä manažérov firiem, bonitných klientov, firemných zákazníkov, realizujeme súkromné workshopy a prezentácie.

Online portál je teda vynikajúcim zdrojom pre každého, kto chce byť na čele s najnovšími technologickými trendmi a inováciami, a hľadá spoľahlivé a fundované informácie v oblasti technológií.

Kontakt

Všeobecný kontakt na redakciu
kontakt (@) bestech.sk

Tlačové správy smerujte výhradne sem
news (@) bestech.sk

Tlačové správy, PR články a iný propagačný spravodajský servis adresujte výhradne na vyššie uvedený e-mail pre posielanie tlačových správ. Ďakujeme.

Poznám firmu, mám kontakt na spoločnosť, môžem ho poslať?
Určite, budeme radi za každú novú spoluprácu. Radi testujeme nové produkty a milujeme nové technológie. Čitateľ, ktorý má kontakt, nám ho môže poslať na vyššie uvedený e-mail.

Môžem pomôcť pri rozvoji portálu?
Rozhodne áno. Budeme radi, ak náš portál podporíte napríklad zdieľaním na sociálnych sieťach, alebo aj iných stránkach.

Poznámka vydavateľa: Pôvodný web založený na doméne techblog.top (16.05.2017) prešiel kompletným rebrandingom a pod názvom bestech.sk vystupuje od 25.03.2024 s výraznými obsahovými a redakčnými zmenami.

MEDIAKIT