Nová verzia mechanickej klávesnice Genesis RX85

Klávesnica Genesis RX85 bola uvedená na trh v minulom roku súčasne so spínačmi Kailh Brown. Teraz sa značka Genesis rozhodla poskytnúť hráčom počítačových hier možnosť voľby a uvádza túto klávesnicu v modelovom prevedení Kailh Red a Blue.

Červené spínače sú medzi hráčmi obľúbenejšie. Ich obľuba sa odvíja od skutočnosti, že klávesy vyžadujú menšiu silu pre aktiváciu. Preto je prevedenie s červenými spínačmi ideálne napríklad pre hry, pri ktorých sa vyžaduje konštantné stlačenie kláves. Modré spínače sú na druhej strane dobrou alternatívou pre všetkých, ktorí klávesnicu často používajú na písanie. Tieto spínače majú charakteristický zvuk kliknutia a rozpoznateľný moment aktivácie. Preto poskytujú pri písaní skvelý zážitok.

Tato klávesnica je mimo iné vybavená špeciálnym gombíkom pre ovládanie hlasitosti. Ďalej má 12 kláves pre špeciálne funkcie a profilovanú opierku na zápästie, ktorá sa ku klávesnici prirába magnetickými úchytkami. Používatelia, ktorí si chcú individuálne nastaviť výšku klávesnice od dosky pracovného stola, môžu využiť variabilnú gumovú podložku.

Genesis vyhlasuje, že klávesnica RX85 je veľmi odolný produkt aj napriek tomu, že cena je na magnetickú klávesnicu až veľmi priaznivá. Označenie kláves znakmi a písmenami je urobené špeciálnou technológiou, ktorá zabezpečuje, že označenie je odolné voči oterom. Trvácnosť klávesnice je tým ešte vyššia. Všetky klávesy podporujú funkciu N-key Rollover. Táto dôležitá funkcia klávesnice RX85 zabezpečuje, že akákoľvek kombinácia súčasného stlačenia kláves bude spoľahlivo odoslaná do počítača.

Navyše táto klávesnica umožňuje vypnúť ovládaciu klávesu Windows, a zamedziť tak náhodnému prepnutiu na desktopové rozhranie. Genesis RX 85 je moderná mechanická klávesnica a je teda vybavená aj funkčným a efektným podsvietením. Toto zariadenie ponúka až 20 svetelných režimov: 8 štandardných, 10 herných, ktoré sú určené pre dané špecifické žánre, a 2 režimy s možnosťou individuálneho nastavenia. Mechanická klávesnica Genesis RX 85 je dostupná za doporučenú cenu 87 eur s DPH.

Pridaj komentár