Freecom uvádza nový rad dokovacích staníc mDock

Freecom uvádza na trh produktový rad mDock. Ten zahŕňa vysokokvalitné dokovacie stanice, ktoré umožňujú jednoduchý prístup k súborom uloženým na 2,5″ a 3,5″ interných pevných diskoch.

Nové produkty mDock spoločnosti Freecom ponúkajú možnosť voliteľného rozhrania a sú umiestnené v kompaktných pevných kovových krytoch, ktoré svojím vzhľadom vynikajúco zapadajú do atraktívnych radov metalických 2,5″ a 3,5″ pevných diskov tejto značky. Dokovacie stanice sú vhodné na profesionálne aj domáce použitie. Môžu byť použité napríklad na inštaláciu softvéru alebo obrázkov na celom disku, rýchle formátovanie alebo vymazanie údajov, obnovu dát zo starých diskov, diagnostické kontroly a zálohovanie.

Vďaka voľbe USB 3.1 Gen2/Type-C, USB 3.0, USB 2.0 a PATA/IDE sa disky môžu pripojiť k akémukoľvek počítaču a byť okamžite k dispozícii ako externé úložisko. Modely mDock 3.0, mDock USB-C a mDock Pro majú všetky vertikálne zásuvky, do ktorých môžete vkladať pevné disky formátu 2,5″ a 3,5″. mDock Duplicator má dve zdierky, ktoré sú kompatibilné s oboma uvedenými diskovými formátmi, ďalej tiež umožňuje priame kopírovanie dát z jedného pevného disku na iný bez priechodu počítačom. Používateľ iba vloží pevný disk do zásuvky, stlačí tlačidlo a celý disk sa skopíruje do druhého.

Pridaj komentár