Mystery Calls je služba, ktorá vám odpovie na najdôležitejšie otázky

Každá jedna spoločnosť, ktorá plánuje na konkrétne voľné miesto obsadiť hodnovernú osobu si musí položiť niekoľko dôležitých otázok. Je vybraný zamestnanec schopný vykonávať tú, ktorú prácu bez najmenších omylov a zbytočných komplikácií? Je toho schopný aj z dlhodobého hľadiska?

Na pohovor vám väčšinou príde osoba, ktorá sa snaží vašu pozornosť zaujať tými najlepšími vlastnosťami, no ako budete vedieť, či sa tak bude správať aj v skutočnosti. Vedenie sa zaoberá riadením spoločnosti a zamestnanci k tomu prispievajú svojou odbornosťou. Zvyšujú sa tak vaše zisky a efektivita pracovného tímu. Nie vždy to tak ale musí byť.

Tajné overenie schopností

Ide o to, aby ste vedeli, ako vaši zamestnanci pracujú. Je ich komunikácia so zákazníkom na požadovanej úrovni? Dokážu  im ponúknuť široké portfólio služieb bez najmenších problémov? To všetko a mnohé iné sa dá zistiť, ak si necháte do procesu predaja aplikovať Mystery Calls službu, ktorá vám zodpovie tie najdôležitejšie otázky:

  1. Aký je prístup zamestnancov ku klientom?
  2. Je ich odbornosť, ochota a reakcie na požadovanej úrovni?

Prečo využiť takýto postup?

V prvom rade vám bude jasné, či je efektivita a výkon zamestnancov na dobrej úrovni. Samozrejme, že z jedného rozhovoru sa všetko zistiť nedá, preto si jeho scenár nechajte pripraviť podľa vašich predstáv. Len vy viete, ktoré veci sú vo vašom odvetví a biznise najdôležitejšie.

Zostavenie tých správnych otázok a forma telefonického rozhovoru musí byť tomuto účelu prispôsobená, aby to bolo celé naozaj adekvátne. Najlepšie urobíte, ak sa v prípade záujmu o tieto služby obrátite na call centrum v Bratislave. Nemôžete neustále stáť za chrbtom vašich zamestnancov a kontrolovať ich výkon. Vyskúšajte to inak, pomocou predstieraného záujmu.

Pridaj komentár