Genesis predstavuje nový batoh pre hráčov – Pallad 500

Azda každý hráč počítačových hier vie, že používať na herný notebook obyčajný batoh môže byť riskantné, neposkytne mu totiž dostatočnú ochranu. Genesis preto navrhla špeciálny hráčsky batoh Pallad 500, ktorý bezpečne uchová a prenesie kompletné hráčske vybavenie.

Pallad 500 je určený pre notebooky do veľkosti 17,3“ a využíva penový systém Air Cell, ktorý ochráni zariadenie pred nárazmi a otrasmi. Navyše je batoh vyrobený z vodoodolných balistických materiálov, ktoré uchránia obsah aj pred prívalovým dažďom. Batoh je ideálny nie len pre prenášanie herných notebookov. Vnútri nájdete štyri komory, ktoré sú určené pre jednotlivé doplnky a hráčske vybavenie ako slúchadlá, klávesnice a podložky pod myš. Batoh má tiež vyčlenený priestor pre smartfón a powerbanku.

Batoh Genesis Pallad 500 je ideálny aj pre ďalšie predmety, ktoré potrebuje používateľ mať nevyhnutne pri sebe. Má mnoho malých oddielov a vreciek, ktoré môžu byť použité pre bezpečné uskladnenie a prenos dokumentov a listín, peňaženky alebo kľúčov. Cenné veci môžu byť uschované v dodatočnom zadnom vrecku. Batoh má navyše aj špeciálne horné vrecko na slnečné okuliare.

Pridaj komentár