Samsung Galaxy Note 8 oficiálne predstavený!

Samsung predstavuje Galaxy Note 8, telefón novej generácie modelového radu Note určený pre tých, ktorí chcú robiť veci vo väčšom formáte. S prístrojom Note 8 spotrebitelia získavajú väčší Infinity displej, ktorý sa pritom pohodlne zmestí do jednej ruky, zdokonalené pero S Pen, ktoré im umožní komunikovať osobitejším štýlom a doposiaľ najkvalitnejší fotoaparát.

Na Slovensku bude telefón dostupný v dvoch farebných variantoch – čiernom Midnight Black a zlatom Maple Gold, a taktiež v modifikáciách Single SIM a Dual SIM. Odporúčaná maloobchodná cena je 999 eur. Telefón sa začne predávať 15. septembra 2017. Zákazníci na Slovensku, ktorí si predbežne objednajú nový Note 8 od 23. augusta do 14. septembra prostredníctvom zapojených partnerských operátorov a maloobchodných predajcov, dostanú ako darček úplne nový Samsung DeX.

Po pripojení monitora, klávesnice a myši premení Samsung DeX smartfón na plnohodnotný stolný počítač. S pomocou dokovacej stanice Samsung DeX môžu používatelia upravovať dokumenty, spúšťať prezentácie, hrať hry, komunikovať s priateľmi a prezerať si multimediálny obsah priamo z telefónu na väčšej obrazovke pre jednoduchší, rýchlejší a inteligentnejší pracovný i osobný život. Vďaka telefónu a dokovacej stanici môžu zákazníci využívať rozšírenie možností nového používateľského rozhrania, ktoré ešte viac zjednodušuje prístup k aplikáciám a vykonávaniu niekoľkých činností súčasne, a taktiež rozšírený ekosystém aplikácií a služieb orientovaných na produktivitu a zábavu.

Modelový rad Note predstavil Samsung po prvýkrát v roku 2011. Od tej doby vyrástla okolo týchto modelov komunita nadšencov, ktorí si už svoj život bez veľkého displeja, ktorý je rozpoznávacím znakom telefónov Note, a bez dotykového pera S Pen prakticky nedokážu predstaviť. Podľa prieskumu trhu zrealizovaného spoločnosťou Samsung2 uviedlo 85%  používateľov prístrojov Note, že sa svojím telefónom radi pochvália a odporučia ho svojim priateľom, a 75 percent uviedlo, že Note je najlepší telefón, aký kedy mali.

Pridaj komentár