FiskalPro ponúka lepšie pokladničné riešenie

Aj keď viaceré známe značky presedlali na internetový predaj, čiže predaj cez e-shop, mnohé známe značky sa odmietajú vzdať kamenných predajní. Vedia, že priamy kontakt so zákazníkom a možnosť vidieť tovar na vlastné oči budú zákazníci aj naďalej preferovať.

Internetový predaj má svoje nesporné výhody, ktoré mu odoprieť nemôžeme. Zánik kamenných predajní však v budúcnosti očakávať nemusíme. Ak podnikáte a vlastníte kamennú prevádzku, súčasťou týchto prevádzok musia byť kvalitné pokladničné riešenia. S novým pokladničným riešením prichádza FiskalPro.

Spoľahlivé pokladničné riešenie

Od pokladní, resp. pokladničných riešení vyžadujú majitelia prevádzok rýchlosť, funkčnosť a minimálnu poruchovosť. Viaceré bežne dostupné pokladničné riešenia však nespĺňali tieto požiadavky a majitelia prevádzok boli nútení hľadať iné pokladničné riešenia, ktoré by tieto požiadavky spĺňali. FiskalPRO predstavuje spoľahlivé pokladničné riešenie vhodné do akýchkoľvek prevádzok – do prevádzok zameraných na gastro, mobilný predaj, maloobchodný predaj, ale aj služby.

FiskalPro Green

Jedná sa o variabilnú dotykovú pokladničnú zostavu, ktorej súčasťou je dátové úložisko, Android aplikácia a pevný kovový stojan. Jedná sa o moderné pokladničné riešenie v primeraných cenách s množstvom užitočných funkcií. Vzhľadom na zavedenie systému eKasa, sú tieto pokladničné riešenia vhodné do všetkých obchodných prevádzok. Ponúkajú možnosť prepojenia externých zariadení, ako napríklad skener čiarových kódov, peňažnú zásuvku, či digitálnu váhu.

Veľkou výhodou tohto pokladničného riešenia je uchytenie tabletu, platobného terminálu s fiškálnou tlačiarňou v nastaviteľnom stojane TWIN, ktorý je dokonca polohovateľný a umožní vám prispôsobiť si ho podľa svojich potrieb. Ak hľadáte kvalitné a spoľahlivé pokladničné riešenie, kúpte si novinku od FiskalPRO – FiskalPRO Green.

Pridaj komentár