Thor 300 – prvá turnajová klávesnica Genesis

Genesis, obľúbená značka herného vybavenia, predstavuje klávesnicu Thor 300 TKL, herné zariadenie pre hráčov počítačových hier, ktorí si svoju výbavu berú so sebou na turnaje či k priateľom. TKL v označení klávesnice je skratka pre Tenkeyless Mechanical Keyboard, čo znamená, že je bez numerickej časti. Vďaka tomu je klávesnica menšia a ľahko prenosná. Odolné hliníkové puzdro potom klávesnicu na cestách bezpečne chráni.

Klávesnica Thor 300 TKL používa spínače Outemu a umožňuje hráčom vyberať medzi dvomi obľúbenými hernými variantmi spínačov: modrým a červeným. Každý model je taktiež vybavený vlastným podsvietením: zeleným pre modré spínače a bielym pre spínače červené. Ďalším herným prvkom klávesnice Thor 300 TKL je podsvietenie ponúkajúce až 20 režimov. Osem z nich je určených pre obľúbené herné žánre, ako sú napríklad FPS alebo MOBA. Navyše si môže používateľ naprogramovať ďalšie dva režimy celkom podľa seba.

Klávesnica Thor 300 TKL je určená pre hráčov, preto sa môže pochváliť aj funkciou N-Key rollover, ktorá zabezpečuje, že počítač okamžite zaznamená signál zo všetkých kláves aj v prípade, že sú stlačené súčasne. Ľahká cesta k víťazstvu. Pre zvýšenie mobility je klávesnica vybavená praktickými úchytmi pre uloženie kabeláže, gumové protisklzové prvky zabezpečujú pevné usadenie klávesnice na pracovnej ploche. Klávesnica je taktiež vybavená celou radou multimediálnych kláves. Herná klávesnica Genesis Thor 300 TKL je dostupná prostredníctvom siete internetových obchodov a doporučená koncová cena vrátane DPH je 44 EUR.

Pridaj komentár