Televízia do PC a notebooku s jednoduchým nahrávaním

Novinkou v portfóliu produktov značky Evolveo je televízny tuner novej generácie s podporou H.265/HEVC. Tento digitálny prijímač pre PC alebo notebook umožňuje sledovať televízny signál, teletext a využívať EPG, ďalej podporuje funkciu TimeShift a vybrané programy ľahko nahráva do počítača.

Zariadenie umožňuje príjem súčasného DVB-T vysielania a taktiež nového vysielania formátu DVB-T2. Podporuje nový vysielací štandard H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding). Tento štandard sa vyznačuje úspornejším kódovaním, ktoré znižuje dátový tok pri zachovaní porovnateľnej obrazovej kvalite v porovnaní s predchádzajúcim štandardom H.264. Súčasťou dodávky je televízna anténa, ale pripojenie využíva štandardný anténový konektor a je možné tiež využiť aj existujúce anténové pripojenie.

Jednoduché, programovateľné nahrávanie umožňuje zaznamenať vybrané televízne relácie priamo do počítača a prehrávať ich neskoršie. Zariadenie podporuje funkciu TimeShift, ktorá umožňuje priebežné zaznamenávanie televízneho vysielania a aj jeho sledovanie v ktoromkoľvek nahranom mieste, zatiaľ čo sledovaný program je ešte nahrávaný. Živé vysielanie je možné samozrejme aj pozastaviť, prerušiť a následne od miesta prerušenia opäť spustiť. Funkcia EPG (Elektronický programový sprievodca) ponúka dodatočné informácie k mnohým programom a vysielaným reláciám. Digitálny prijímač EvolveoO Sigma T2 je dostupný za doporučenú koncovú cenu 34 eur vrátane DPH.

Pridaj komentár