4ka prináša nekonečno úplne pre každého

Mobilný operátor 4ka na jeseň rozširuje ponuku svojich neobmedzených produktov, z ktorých si svoje „nekonečno“ vyberie úplne každý. K obľúbenému paušálu TO.∞, ktorý ponúka neobmedzené dáta, minúty a SMS do všetkých sietí SR, pribudol nový čisto dátový paušál TO.∞ DÁTA pre všetkých dátujúcich Štvorkárov.

A pre tých, ktorí si medzi sebou radi a dlho volajú, operátor prináša nový hlasový balík NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky. Okrem toho, ako darček od 4ky, si budú môcť všetci Štvorkári nový hlasový balík aktivovať na skúšku a telefonovať si medzi sebou celých 30 dní úplne zadarmo.

Nekonečno od 4ky:

Produkt Popis Cena
TO.∞ Neobmedzené dáta, volania a SMS v celej SR 20,- EUR
TO.∞ DÁTA Neobmedzené dáta v celej SR
(k tomu volania a SMS za 4 centy)
12,- EUR
NEKONEČNÉ VOLANIA Neobmedzené volania na účastnícke čísla 4ky v celej SR 4,- EUR

Pre všetkých zákazníkov, ktorí radi telefonujú, pripravila 4ka nový hlasový balík NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky, s ktorým si Štvorkári môžu medzi sebou telefonovať bez obmedzení iba za 4 eurá na 30 dní. Balík si zákazníci môžu aktivovať k programu služieb Moja 4ka a kombinovať s ostatnými balíkmi a tiež s novými paušálmi TO.

Teraz si NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky môže vyskúšať zadarmo úplne každý. 4ka totiž pripravila pre nových aj verných zákazníkov od 13. septembra do 12. októbra zvýhodnenú ponuku, vďaka ktorej si môžu všetci Štvorkári telefonovať medzi sebou navzájom donekonečna. Postačí, ak zákazník zašle bezplatnú SMS v tvare VOLANIA na číslo 950 a na 30 dní od aktivácie získa neobmedzené volania zadarmo na účastnícke čísla 4ky na celom Slovensku. Už viac ako 450-tisíc štvorkárov si tak môže navzájom celý mesiac telefonovať, čo im len hrdlo ráči.

Do rodiny nových paušálov TO. pribudol nekonečný čisto dátový paušál TO.∞ DÁTA. Ten využijú hlavne tí užívatelia, ktorí potrebujú surfovať v mobile bez obmedzení a na komunikáciu s rodinou a priateľmi využívajú sociálne siete a rôzne aplikácie v mobilnom telefóne. Tiež tí, ktorí SIM kartu využívajú v tablete či inom dátovom zariadení. Nový dátový paušál TO.∞ DÁTA ponúka neobmedzené surfovanie na internete na celom Slovensku za 12 EUR na 30 dní a zákazník si ho môže aktivovať formou SMS v tvare TO.DATA na číslo 950.

Pridaj komentár