Samsung Galaxy Z Fold 6 Slim túto jeseň

Samsung sa chystá na veľkú letnú akciu Galaxy Unpacked, ktorá bude 10. júla v Paríži.

Na tejto akcii ukážu nové telefóny, vrátane Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6. Hovorí sa, že pripravujú aj ďalší sklápací telefón, ktorý sa bude volať Samsung Galaxy Z Fold 6 Slim. Tento nový telefón sa najprv objaví v Číne v októbri pod názvom Samsung W25. Môže sa zdať, že tento telefón bude lacnejší, ale nie je to pravda. Bude tenší, ale nie lacnejší.

Má väčší vnútorný displej, procesor Exynos a nepodporuje pero S Pen. Pretože výrobca odstránil vrstvu, ktorá umožňuje používanie pera, aby bol telefón tenší. Aj keď nepodporuje pero, môže byť drahší ako klasický Z Fold 6. Tento nový tenší telefón by mal byť predstavený začiatkom budúceho roka spolu s novými telefónmi Galaxy S25.

Predtým sa o ňom hovorilo ako o Z Fold 6 Ultra. Nezamienať si ho s lacnejším Z Fold 6 FE alebo s bežným Z Fold 6, ktorý príde budúci mesiac na Samsung Unpacked. Ďalšie informácie uvádzajú, že bude ľahší a tenší ako bežný Z Fold 6 a bude mať väčší displej ako 7,6″ displej na predchádzajúcich modeloch. Nie je to prvýkrát, čo sme počuli o Z Fold 6 Slim. Už v máji sa hovorilo, že tento tenký a ľahký telefón príde spolu so sériou S25 začiatkom roku 2025.

Zdroj