Prichádza nový vodotesný Bluetooth reproduktor Niceboy Raze

Značka Niceboy, známa hlavne ako výrobca akčných kamier a ich príslušenstva, úspešne pokračuje aj v rozširovaní svojho audio segmentu. Na trh teraz uvádza nový univerzálny vodotesný bluetooth reproduktor s priestorovým 360° zvukom.

Hlavnou prednosťou tohto reproduktora je poskytnutie priestorového zvuku (360°), ktorý dopomáha lepšiemu ozvučeniue a to ako v interiéroch, tak exteriéroch. Kvalitný zvuk zaisťujú reproduktory s celkovým výkonom 12W. Raze je ďalej vybavený verziou Bluetooth 4.2, vďaka ktorej sa bez problému prepojí s mobilným telefónom (počítačom či tabletom) do vzdialenosti 10 metrov. Batéria s kapacitou 2200 mAh prináša počúvanie po dobu až 8 hodín. Stupeň krytia IPX7 potom reproduktora zaisťuje plnú vodotesnosť.

Príjemná je aj možnosť spárovať prístroje medzi sebou pomocou funkcie NFC jednoduchým priložením. Vstavaný mikrofón potom umožňuje vybavovanie telefonátov cez hands-free. Okrem bluetooth možno využiť aj line-in vstup pre 3,5 mm kábel. K zaujímavému dizajnu toho reproduktoru prispieva možnosť jeho obstaranie v troch farebných mutáciách (čierna, modrá alebo červená). Balenie okrem reproduktora obsahuje návod na obsluhu, nabíjací USB kábel a audio kábel (3,5 mm).

Pridaj komentár