Prichádza iiyama ProLite B2791HSU – 27″ monitor

iiyama, popredný japonský výrobca monitorov a profesionálnych displejov uvádza na český a slovenský trh v spolupráci so svojím dlhoročným distribútorom, spoločnosťou AT Computers nový 27″ Full HD monitor s označením ProLite B2791HSU-B1, ktorý je vhodný ako do kancelárie, tak aj pre domácich používateľov.

Tráviť dlhé hodiny pred monitorom je pre ľudské oči namáhavá práca. Nový model iiyama je však dostatočne veľký pre zobrazenie všetkých detailov a je vybavený technológiami pre ochranu zraku. Podsvietenie panela vďaka flicker free technológii nebliká a navyše je monitor vybavený funkciou redukcie škodlivého modrého svetla. Výškovo nastaviteľný stojan s funkciou pivot umožňuje nastaviť monitor do potrebnej a komfortné polohy.

Nový model iiyama ProLite B2791HSU je vybavený TN panelom s Full HD rozlíšením 1980×1080 bodov v matnom prevedení. VGA, HDMI a DisplayPort plus USB Hub sú zárukou široké miery konektivity. Monitor má rýchlu dobu odozvy (len 1ms) a vďaka technológii FreeSync je vhodný nielen na kancelársku prácu, ale aj na hranie hier a sledovanie filmov. Model iiyama ProLite B2791HSU je u nás dostupný za odporúčanú koncovú cenu 299 eur.

Pridaj komentár