Aplikácia Xiaomi Mi Fit 3.0: Kde ju získať a ako ju nainštalovať?

Začiatkom minulého týždňa vyšla aktualizovaná verzia aplikácie Xiaomi Mi Fit 3.0. Oficiálna aplikácie, zamerané na zdravie a životný štýl, slúži na komunikáciu rôznych zariadení, ako je napríklad náramok Mi Band či váha Mi Smart Scale s chytrým telefónom. Okrem zobrazovania nameraných hodnôt eviduje aj ich históriu a interpretuje všetko v používateľsky prívetivé podobe. Koncom týždňa potom vyšla verzia 3.0.1, opravujúci niektoré chyby a problémy.

Kde získať aplikáciu Xiaomi Mi Fit 3.0?

V tejto chvíli je aktuálna verzia programu dostupná v AppStore pre iOS a v Mi Store . V oficiálnom Obchode Play pre Android je zatiaľ stále len stará verzia 2.4.2 z mája 2017. Používatelia tejto platformy tak majú v podstate dve možnosti: buď počkať, až Xiaomi uvoľní novú verziu aplikácie do Obchodu Play, alebo použiť inštalačný balíček APK. V druhom prípade je nutné povoliť v systémovom nastavení inštalácii aplikácií zo zdrojov tretích strán. Veľmi dôležitá je v tomto prípade odinštalovania predchádzajúcej verzie programu Mi Fit.

Čo Xiaomi Mi Fit 3.0 prináša?

V porovnaní s predchádzajúcou verziou zaujme na prvý pohľad predovšetkým zmena používateľského rozhrania, ktoré je modernejší a celkovo vzdušnejší. Úvodnú obrazovku je možné v novej verzii prispôsobiť podľa svojich preferencií. Ďalšou novinkou, ktorá však zaujme predovšetkým čínske užívateľa, je možnosť prihlásenia účtom Wech čo je najväčší čínska aplikácia pre smartfóny s viac ako 938 miliónmi používateľov.

Zdroje: xiaomimobile.czxiaomiadvices.com , xiaomitoday.com .

Pridaj komentár