Prestigio Smartbook 133S: nové riešenie pre nezvyčajné úlohy s atraktívnou cenou

Prestigio uvádza na trh ľahké a spoľahlivé riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú multifunkčné mobilné zariadenie na plnohodnotnú prácu plnú nevšedných úloh. Tento moderný notebook je vyzbrojený 13,3-palcovou IPS obrazovkou s Full HD rozlíšením, plnohodnotnou verziou systému Windows a dlhou výdržou na cestách.

Medzi najpríťažlivejšie vlastnosti patrí efektívny multitasking, špičkový displej, moderný dizajn, možnosť rýchlej a jednoduchej aktualizácie, no najmä jeho cena – 239 eur už aj s DPH z neho robí ideálneho spoločníka na prácu a cesty. Prestigio Smartbook 133S prichádza s dvojjadrovým procesorom Intel Celeron N3350 (s taktom až 2,4 GHz), ktorý umožňuje rýchlo vyriešiť všetky úlohy, či už v práci alebo popri štúdiu.

Procesoru sekunduje 3 GB pamäte RAM, zatiaľ čo 32 GB integrovanej pamäte ROM pre dáta je možné vďaka rozhraniu M.2 SATA jednoducho rozšíriť o SSD úložisko s kapacitou až 512 GB! Vďaka úspornému procesoru a veľkokapacitnej batérii dokáže notebook plniť vaše príkazy na jedno nabitie až 8 hodín. Základom komfortnej práce je však 13,3-palcový IPS displej s Full HD rozlíšením, ktorý sa stará o čistý obraz a sýte farby.

Prestigio Smartbook 133S nevyžaduje žiadne adaptéry: dva vysokorýchlostné porty USB 3.0 a obrazový microHDMI výstup poskytujú jednoduché možnosti pripojenia k rôznorodým zariadeniam – napríklad k veľkej obrazovke, myši, tlačiarni či externým diskom. Prestigio Smartbook 133S je dostupný v elegantnom kovovom tele s hrúbkou iba 13 mm. Vďaka jeho hmotnosti (1,39 kg) si ho môžete zobrať kamkoľvek so sebou. Tento najnovší model je bez pochýb cenným pomocníkom pri práci a na cestách. Vďaka nainštalovanému operačnému systému Windows 10 Home môžete ťažiť zo všetkých výhod moderného operačného systému.

Pridaj komentár