O2 oslavuje 15 rokov na trhu, prináša bonusy

Spoločnosť O2 Slovakia oslávi 2. februára svoje 15. narodeniny. Ako narodeninový darček nielen pre svojich zákazníkov prináša tri bonusy: 15GB dát zadarmo pre svojich zákazníkov, službu Voyo na 3 mesiace bezplatne a slúchadlá O2 Pods za narodeninovú cenu 15 eur.

Posledné dva darčeky môžu získať aj všetci zákazníci mobilných služieb, teda nielen zákazníci mobilného operátora. Ten pritom na svojej narodeninovej tlačovej konferencii predstavilo tri prekvapenia, ktoré si pri príležitosti narodenín pripravilo nielen pre svojich zákazníkov. Po 10. februári budú môcť službu Voyo získať zákazníci operátora s paušálom alebo predplatenou kartou prostredníctvom promokódu alebo vouchera, dostupných v sekcii Extra výhod v aplikácii Moje O2. Nezákazníci budú môcť voucher získať na narodeninovej podstránke. V prípade, že bude chcieť zákazník pokračovať vo využívaní služby, tá mu bude následne automaticky obnovovaná. Ak zákazník nebude chcieť pokračovať v jej využívaní, odporúča mu operátor deaktivovať ju ešte pred skončením tohto obdobia, pričom pred dňom ukončenia platnosti benefitu ho operátor, alebo poskytovateľ služby bude o tejto možnosti informovať.

Rovnako benefit 15GB dát si budú môcť zákazníci uplatniť po 10. februári prostredníctvom promokódu získaného v sekcii Extra výhod v aplikácii Moje O2. V prvom týždni bude benefit dostupný iba na predajniach O2 rovnako ako Voyo. 15GB dát budú môcť získať všetci zákazníci O2 s ktorýmkoľvek programom na faktúru alebo s dobíjaním kreditu. Extra objem dát je po aktivácii dostupný buď do vyčerpania objemu dát, alebo do uplynutia alikvotného obdobia a celého nasledujúceho zúčtovacieho obdobia pri zákazníkoch s paušálom a pri zákazníkoch s predplatenou kartou má platnosť 30 dní. Bezdrôtové slúchadlá O2 Pods budú dostupné pre všetkých zákazníkov za narodeninovú cenu 15 eur. K dispozícii budú od polovice februára len v predajniach až do vypredania zásob.

Pridaj komentár