HBO Max príde do Európy, aj na Slovensko už 8. marca

Dnes bolo potvrdené, že HBO Max, prémiová streamovacia platforma spoločnosti WarnerMedia, bude 8. marca 2022 spustená v ďalších 15 európskych krajinách.

Toto rozšírenie nadväzuje na spustenie služby v severských krajinách a v Španielsku v októbri 2021. Medzi uvedenými 15 krajinami sú: Slovensko, Česká republika, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Maďarsko, Moldavsko, Čierna Hora, Holandsko, Severné Macedónsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko a Slovinsko. HBO Max je v súčasnej dobe dostupné v 46 štátoch v Amerike a Európe. Boli už tiež zverejnené ceny pre 14 krajín. Pri príležitosti spustenia služby bude v rámci uvádzacej akcie predplatiteľom existujúcich streamovacích služieb pod značkou HBO a novým zákazníkom ponúknutá 33% zľava z mesačnej ceny služby počas celej doby trvania predplatného. HBO Max bude stáť 6,99 eur mesačne. Pri príležitosti oslavy príchodu všetci, ktorí majú HBO GO aktívne predplatené priamo, budú automaticky prevedení na novú platformu a budú platiť nižšiu sumu 4,66 eur mesačne. Noví zákazníci, ktorí si predplatné objednajú pred 31. marcom budú tiež platiť túto zníženú mesačnú sadzbu.

Na platforme budú prvýkrát na jedinom mieste k dispozícii nové aj kultové seriály a filmy spoločností Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a Max Originals, vrátane filmov spoločnosti Warner Bros., ktoré budú zverejnené 45 dní po uvedení do kín. HBO Max bude k dispozícii pre mobily a tablety (iPhone, iPad, iPod Touch a Android), smart televízory (Samsung, LG a Android TV), streamovacie zariadenia (Apple TV 4K a Google Chromecast), herné konzoly (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S) a online na hbomax.com. Tiež bude k dispozícii aj prostredníctvom vybraných televíznych distribučných partnerov. Zákazníci budú mať možnosť predplatné uhradiť pomocou bežných sprostredkovateľov platieb (VISA, Mastercard a PayPal) alebo nákupom v mobilnej aplikácii (Apple App Store, Google Play Store a Samsung Checkout – priamo v televízore). Platforma ponúka funkcie ako je personalizácia služby s piatimi diváckymi profilmi, súbežné prehrávanie na troch zariadeniach, neobmedzený počet registrovaných zariadení na jedno predplatné, streamovanie s priestorovým zvukom 5.1, technológia Dolby Atmos a vybrané tituly dostupné v rozlíšení 4K.

Pridaj komentár