Kreslo pre hráčov Nitro – your back in black

Genesis, obľúbená značka herného vybavenia, predstavuje nové modely kresiel pre hráčov počítačových hier Nitro 330 a Nitro 350 celé v čiernej farbe. Stoličky pre hráčov počítačových hier musia byť funkčné a pohodlné. Ich farba potom vyjadruje hráčovu osobnosť. Genesis pridáva ďalšie farebné kombinácie do produktovej rady kresiel pre hráčov Nitro, tentoraz kompletne čiernu.

Modely kresiel pre hráčov počítačových hier Nitro 330 a Nitro 350 boli dodávané vo farebných kombináciách, čierno-červenej a čierno-modrej. Teraz budú dostupné aj v úplne čiernom prevedení. Ďalej sa pripravuje kombinácia čierno-zelená. Úplné čierne prevedenie bude ďalej rozšírené na ďalšie modely kresiel pre hráčov tejto značky.

Modely Nitro 550 a 330 sa vyznačujú profilovaným čalúnením, mäkkými výstelkami opierok a penovou výplňou sedáku aj chrbtovej časti kresla. Oba modely umožňujú hráčom nastaviť jednotlivé ovládacie prvky kresiel, ako je výška, sklon atď. Je to práve variabilita nastavenia, ktorá vedie k obchodnému úspechu týchto kresiel. Herné kreslo Genesis Nitro 330 je dostupné prostredníctvom siete internetových obchodov.
Doporučená koncová cena vrátane DPH je 159 eur, pre model Nitro 550 je 204 eur.

Pridaj komentár