Dymo – štítkovače zo slnečnej Kalifornie

Mnoho základných kancelárskych prác sa dnes už bez modernej techniky nedá vykonávať efektívne. Tento trend veľmi dobre odhadli aj v spoločnosti Dymo, ktorá vznikla takmer pred polstoročím v USA. Značku, ktorú pred revolúciou u nás asi nikto nepoznal, dnes objavuje čoraz viac spokojných zákazníkov.

Viac ako 50 rokov skúseností

Slnečná Kalifornia je rajom pre turistov a zábavný priemysel akéhokoľvek druhu. V tomto mieste splnených snov ale našla v roku 1958 svoje sídlo aj firma Dymo s vyložene praktickým sortimentom kancelárskych potrieb. Predmetom jej záujmu sa stali mechanické štítkovače, ktoré vďaka neustálym inováciám posunula na celkom inú, svetovú úroveň.

Presah do Európy

Pre organizáciu v podnikoch a kanceláriách sa štítkovače Dymo stali postupom času nevyhnutnosťou. Koncom 60tych rokov tak mohla firma svoju pozornosť zamerať za „veľkú mláku“, do Európy, kde založila svoje stredisko v Belgicku, vo flámskom mestečku Sint-Niklaas. V roku 1978 prešla firma Dymo pod krídla švédskej spoločnosti Esselte Office Products, globálneho lídra v segmente kancelárskych potrieb, vďaka čomu mohla rozšíriť svoje pole pôsobnosti aj o stále inovované pásky a štítky do štítkovača.

90te roky v znamení inovácií

Deväťdesiate roky boli búrlivé nie len vo svete, ale aj v spoločnosti Dymo. Tá upgradeovala svoje produkty – napájanie batériami, zabudované klávesnice či LCD displeje sa stali realitou a moderné štítkovače Dymo rýchlo povýšili medzi absolútne TOP produkty firmy. O prospechu firmy hovorí aj fakt, že sa objavuje v rebríčku Fortune 500 medzi americkými súkromnými aj verejnými korporáciami s najvyšším hrubým obratom.

Maximálna využiteľnosť

Dymo je na trhu dávno etablovaným pojmom a ponúka celé spektrum štítkovacích produktov, od najjednoduchších raziacich štítkovačov až po tlačiarne štítkov pripojiteľné k počítaču. Štítkovače Dymo sú použiteľné v domácnosti, priemysle, v kanceláriách aj zdravotníctve na rôzne druhy značenia (napr. káblov) či aplikácie v podobe čiarových kódov.

Pridaj komentár