Archos 50 Saphir – smartfón pripravený na všetko

Archos 50 Saphir je mimoriadne odolný smartfón od spoločnosti, ktorý je určený najmä pre osoby, ktoré pracujú v náročných podmienkach a nemajú radi bežne smartphony, náchylné na poškodenie. Produkt bol navrhnutý podľa štandardu IP68, vďaka čomu je odolný proti prachu, poškriabaniu, ponorenie do vody (po dobu 30 minút) alebo pádu (do 1 metra).

Ochranu 5pálcového displeja IPS HD proti prasknutiu zaisťuje mimoriadne odolné sklo Gorilla Glass 4. Archos 50 Saphir dokáže pracovať nielen v extrémnom prostredí ale aj pri teplotách v rozsahu -20C ° až 55C °. Aj cez svoju výnimočnú odolnosť, zdôraznenú jedinečným, strohým dizajnom sa Archos 50 Saphir svojimi parametrami nelíši od mnohých populárnych modelov. Je vybavený 4jádrovým procesorom Mediatek MT6737 bežiacom na frekvencii 1,5 GHz.

Operačným systémom Android 6.0 Marshmallow a dvoma fotoaparátmi: 13 MP s autofokusom a LED bleskom vzadu a 5 MP vpredu, zaručuje plynulý chod a vysokú kvalitu snímok za každých podmienok. Vysokokapacitné batérie 5000 mAh zabezpečuje spoľahlivú prevádzku na viac ako dva dni, navyše technológia Mediatek Pump Express Plus skracuje dobu nabíjania o polovicu. Smartphone bol tiež vybavený 2 GB RAM, 16 GB internej pamäte (s možnosťou rozšírenia do 128 GB pomocou karty microSD).

Pridaj komentár