Ako sa chrániť pred nahrávaním?

Generátor bieleho šumu Druid DS-600 umožní bezpečné vedenie rozhovorov a jednaní. Miesto schôdzky nie je potrebné najprv podrobiť prehliadke a odhaliť prípadné nahrávacie zariadenia. Často to ani nie je možné. Druid DS-600 celkom eliminuje všetky typy a možnosti odpočúvania, vrátane jednoduchého nahrávania rozhovorov. Rieši aj odpočúvanie cez stenu, laserové odpočúvania, skrytý diktafón, alebo len zapnuté nahrávanie mobilného telefónu.

Druid DS-600 pracuje na princípe dynamického generovania akustického rušenia, ktoré prebieha súčasne s vedením rozhovoru. Intenzita rušenia je vyššia, než hlasitosť hovoru, preto nie je žiadne zariadenie schopné tento rozhovor účinne zaznamenať. Algoritmus generovania ruchu znemožňuje pri zázname ruch odfiltrovať a nahrávky sú celkom nezrozumiteľné a nemajú žiadnu informačnú hodnotu. Druid DS-600 umožňuje bezpečný rozhovor až 6 osobám, používa headset s vysokou kvalitou zvuku a ľahko sa ovláda.

Vzájomne je možné prepojiť až 3 tieto prístroje a tým rozšíriť konferenciu až na 18 osôb. Rušenie je tak dokonalé a intenzívne, že ani blízko stojaca osoba nie je schopná rozlíšiť rozhovor od generovaného šumu. Zariadenie má vstavaný akumulátor, ktorý ponúka až 6 hodín prevádzky. Druid DS-600 môže byť pripojený aj k bežnej sieti 230 V. Súčasťou dodávky sú aj 4 kusy headsetov Plantronics Audio 355. Generátor bieleho šumu Druid DS-600 značky Digiscan Labs je vyrábaný v Európe a je dodávaný na objednávku na slovenský trh prostredníctvom internetového obchodu Spyshop24.sk. Orientačná cena je 2 600 EUR.

Pridaj komentár