Tip na letnú dovolenku: Turecká riviéra

Vďaka svojim dlhým piesočnatým plážam si Turecká riviéra získala obrovskú popularitu medzi slovenskými dovolenkármi.

Side je známe letovisko so širokou ponukou hotelov. Nachádza sa približne 70 km od Antalya, pričom transfer z letiska trvá asi jednu hodinu. V Side si môžete užiť príjemnú dovolenku v rôznych ubytovacích zariadeniach rôznych kategórií. Medzi cenovo výhodnejšie možnosti patrí napríklad hotel Clover Magic Park 3* alebo Merve Sun Spa 4*. Oba hotely ponúkajú služby v režime All inclusive.

V hoteli Clover Magic Park si môžete vychutnať dobré stravovanie. Bufetové raňajky, obedy a večere ponúkajú dostatočný výber jedál z miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Kvalita a rozmanitosť jedál uspokoja každého hosťa. Okrem jedla ponúka hotel aj rôzne možnosti zábavy a rekreácie. Bazén je obľúbeným miestom na oddych, ale môžete si vyskúšať aj aktivity ako stolný tenis a plážový volejbal. Večerné programy s hudbou a tancom zaručia príjemné večery. Hotel sa nachádza v blízkosti centra Side, čo vám umožní ľahký prístup k mnohým atrakciám.

Pláž je vzdialená 900 metrov a hotel ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu. Na pláži sú k dispozícii lehátka, slnečníky a uteráky pre hostí hotela. Ak hľadáte príjemný hotel s výhodnou cenou, Clover Magic Park je dobrou voľbou. Okolie hotela tiež ponúka množstvo možností na objavovanie, či už ide o romantické prechádzky po pláži alebo návštevu historických pamiatok v centre mesta.

Clover Magic Park je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupné ubytovanie v Side. Hotel poskytuje príjemné a komfortné prostredie za výhodnú cenu. Izby sú jednoducho zariadené, no zabezpečujú pohodlie a čistotu. Základné vybavenie je postačujúce pre uspokojenie bežných potrieb hostí. Izby sú dostatočne priestorné a zaručujú súkromie. Na balkóne si môžete oddýchnuť a vychutnávať si výhľad počas celého dňa. Personál hotela je prívetivý a ochotný, čo prispieva k pohodlnému pobytu hostí.

V meste Side si môžete vybrať aj druhý zmluvný hotel – Merve Sun Spa. Má o jednu hviezdičku viac a ponúka podobnú cenu s adekvátnymi službami. Vítajú vás tu príjemní zamestnanci, ktorí sú ochotní pomôcť so všetkými potrebami. Hotelové izby sú priestranné, čisté a moderné. Pohodlné postele pomôžu ku odpočinku po aktívnom dni. Navyše, môžete si vychutnať úžasný výhľad z balkóna.

Pobyt v hoteli si môžete spestriť relaxáciou v ich kúpeľných zariadeniach, vrátane bazéna, sauny a rôznych typov masáží. Hotel sa nachádza 400 metrov od krásnej piesočnatej pláže a v blízkosti sa nachádzajú aj malé obchodíky so suvenírmi. Môžete si vychutnať pohodlie lehátok a slnečníkov na pláži, pričom more je tu plytké a ideálne na osvieženie.

Hotelový komplex je obklopený dobre udržiavanými záhradami plnými kvetov a zelene, čo vytvára príjemné prostredie aj pre romantické prechádzky. Bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii pre hostí. Večerné programy ponúkajú rôzne hudobné a tanečné vystúpenia, ktoré prispievajú k vytvoreniu príjemných večerov plných zábavy.

Medzi výhody hotela zaraďujeme all-inclusive ponuku. Strava je rozmanitá a veľmi dobrá, s dobrým výberom jedál a nápojov. Každý deň sa môžete tešiť na vyskúšanie miestnych špecialít aj medzinárodných jedál. Obsluha je zdvorilá a milá, čo prispieva k príjemnej atmosfére.

Side je mesto, ktoré ponúka históriu a slnečné pláže a v lete sa stáva jednou z najobľúbenejších destinácií v Turecku. Teplé vody Stredozemného mora vytvárajú vhodné prostredie na relax a oddych.