Súťaž o kompaktný bezdrôtový reproduktor Creative Nuno micro

Zdravíme všetkých čitateľov, pre ktorých tu máme súťaž o kompaktný bezdrôtový reproduktor Creative Nuno micro, ktorý venovala spoločnosť Creative. Jednoduché textilné vyhotovenie reproduktora je inšpirované slovom „nuno“, čo je japonský výraz pre textil.

Za textilným dekorom reproduktora sa skrýva jeden reproduktor Ktokoľvek zo súťažiach ho môže vyhrať, je to veľmi jednoduché. Stačí, aby sa zapojil do našej súťaže cez formulár. Pravidlá sú jednoduché – prihlasuje sa cez formulár Google, všetky odpovede sú zaradené do žrebovania, avšak od každého súťažiaceho bude zaradený do zlosovania iba jeden odoslaný formulár (opakovanie preto nemá význam a môže viesť k vylúčeniu zo súťaže).

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ !!

Trvanie: 10. septembra – 23. septembra 2018, vyhlásenie víťaža prebehne na našom blogu (TechBlog.TOP) v priebehu nasledujúceho týždňa.

Veľa šťastia všetkým 🙂

Odoslaním fomulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov, boli ste oboznámení a súhlasíte s ochranou osobných údajov podľa nariadenia Európskej Únie (GDPR), zapojenie do súťaže je dobrovoľné, cena nie je súdne vymáhateľná a nie je možné ju ani zameniť za inú. Do súťaže sa môžu zapojiť čitatelia s trvalým pobytom na Slovensku, alebo v Českej republike, v prípade prepravy produktu mimo Bratislavy a okolia si náklady hradí výherca. Organizátor súťaže (TechBlog.TOP) môže podľa potreby súťaž predĺžiť, skôr ukončiť, alebo doplniť.

Pridaj komentár