Novinky pre váš iPhone a iPad

Máte doma iPhone a iPad? Ak áno, máme pre vás novinky, ktorým bude ťažké odolať. Sú to praktické doplnky, ktoré budete pravidelne využívať.

Pri nabíjaní telefónov a notebookov častokrát zakopávame o káble. Mobily a notebooky častokrát končia na zemi. Takéto pády môžu byť pre techniku veľmi nebezpečné a môžu ju buď poškodiť, alebo úplne znehodnotiť. Práve pre toto vyvíjala značka Apple také káble, ktoré zabránia zhodeniu techniky na zem. Novinkou medzi káblami je kvalitnejší iPhone kábel, ktorý sa magneticky napája na konektor. Tento konektor sa nazýva Baseus Zinc Lightning Magnetic Cable. Plug môžete mať zapojený a vôbec vám nebude zavadzať pri práci. Tento kábel je vhodný na cesty, má elegantný dizajn, je praktický a je vhodný na väčšinu modelov iPhone.

Tablety sú aj napriek veľkej ponuke malých notebookov veľmi obľúbené. Ak ale vlastníte „tablet“ značky Apple, určite veľmi dobre viete, že aby bol iPad v bezpečí, musí byť tak isto ako mobil chránený dobrým obalom. Značkové iPad obaly sú vhodnými ochrannými prvkami, ktoré bránia znehodnoteniu iPadu. Zároveň ho chránia pred nečistotami a zjednodušujú manipuláciu s ním. Nový iPad obal vám ochráni prednú aj zadnú stranu vášho iPadu. Zadná strana je charakteristická kvalitným silikónovým obalom, ktorý vám umožní dať iPad do rôznych polôh.

Prečo sa vám kúpa takéhoto obalu oplatí? Oplatí sa vám hlavne kvôli jednoduchšej manipulácii s iPadom a kvôli univerzálnemu využitiu. Zároveň je elegantným a štýlovým doplnkom vášho iPadu. Je prenosný, využijete ho aj na cestách, chráni pred poškriabaním a nečistotami a hlavne je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý si plní ochrannú funkciu po celú dobu používania. Pozeráte novinky vo svete Apple? Investujte do nového kábla a do nového iPad obalu. Potešte týmito Apple doplnkami seba, či svojich blízkych, ktorí majú iPad, či iPhone.

Pridaj komentár