Amazfit GTR 4 s rámom z nehrdzavejúcej ocele

Firma oznámila limitovanú edíciu Amazfit GTR 4 s rámom z nehrdzavejúcej ocele.

Hoci firma uviedla model GTR 4 na trh v septembri minulého roka, teraz naň nadviazala špeciálnou verziou s názvom GTR 4 Limited Edition. Zariadenie zdieľa väčšinu špecifikácií a funkcií so štandardným modelom, ale prichádza s odlišným dizajnom. Obsahuje 1,43″ zakrivený displej AMOLED a elegantnú korunku z nehrdzavejúcej ocele 316L s nápisom Amazfit. Na korunku nadväzuje tlačidlo, ktoré tiež vyzerá inak ako jeho bežný modelový náprotivok. Rovnako ako korunka je aj stredový rám hodiniek vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, zatiaľ čo zadný panel je zo sklokeramického materiálu. Štandardný model bol naproti tomu vybavený rámom z hliníkovej zliatiny a zadným panelom z vysokolesklého striekaného PC.

Ďalším dizajnovým rozdielom medzi bežnou a limitovanou edíciou je, že prvá sa dodáva s remienkami z fluoroelastoméru, tekutého silikónu a koženého nylonu. Oba však majú šírku 22 mm, dodávajú sa s klasickou kolíkovou prackou a majú nastaviteľnú šírku 150-215 mm. Model je tiež hrubší (11,2 mm oproti 10,6 mm) a ťažší (49 gramov oproti 34 gramov) ako štandardný model a podporuje bezdrôtové magnetické nabíjanie. A je zaujímavé, že hoci obe verzie obsahujú batériu s kapacitou 475 mAh. Plné nabitie trvá približne dve hodiny a pri bežnom používaní vydrží až 14 dní. Limitovaná edícia ponúkne väčšiu výdrž v režime šetrenia batérie (28 dní oproti 24 dňom), v scenári intenzívneho používania (8 dní oproti 7 dňom), v režime presnosti GPS (28 hodín oproti 25 hodinám) a v úspornom režime GPS (55 hodín oproti 52 hodinám).

Bežná verzia ponúka vyššiu výdrž ako limitovaná edícia vo vyváženom režime GPS (44 hodín oproti 42 hodinám). Oba modely sú však inzerované s výdržou až 50 dní v režime hodín. Zariadenie možno pripojiť aj k pásmam srdcovej frekvencie na viacrozmerné sledovanie údajov o kondícii. Amazfit GTR 4 Limited Edition sa dodáva v jedinej čiernej farbe Infinite Black a stojí 249,99 USD (o 50 USD viac ako bežný model).

Zdroj

Pridaj komentár