Detailný pohľad na chystaný iPhone 14 Pro Max je tu

Na internete sa objavili schémy iPhonu 14 Pro Max, ktoré nadšencom spoločnosti Apple umožňujú nahliadnuť do dizajnu pripravovaného telefónu.

Fotky naznačujú, že na pripravovanom telefóne je úplne iný výrez. Zmizol notch a je tu výrez v podobe dier. Ďalej sa hovorí, že mobil bude mať 1,95 mm tenké rámčeky, tenšie v porovnaní s predchodcom (iPhone 13 Pro Max). Firma však zatiaľ v súvislosti s týmto únikom nič neoznámila. Istý leaker zverejnil na Twitteri schémy, ktoré sú teraz predmetom dohadov. Podľa najnovšieho úniku bude mať telefón výšku 160,7 mm, šírku 78,53 mm s bočnými tlačidlami a hĺbku 12,16 mm vrátane výrezu na fotoaparát. Očakáva sa, že zadný výčnelok telefónu bude mať výšku 4,18 mm.

Okrem toho sa hovorí, že mobil bude mať 1,95 mm rámčeky, čo je oveľa menej v porovnaní s 2,42 mm rámčekmi iPhonu 13 Pro Max. Očakáva sa však, že sa tým zvýši pomer obrazovky k telu pripravovaného telefónu. Takisto sa hovorí, že výrobca zníži výšku reproduktora slúchadla na 0,57 mm z 1,52 mm v iPhone 13 Pro Max. Keďže zatiaľ neexistuje žiadne potvrdenie od Applu o iPhone 14 Pro Max, tieto informácie treba brať s rezervou. V priebehu posledných niekoľkých týždňov sa o iPhone 14 Pro Max viackrát objavili tipy. Podľa minulých únikov bude nový model vybavený čipom Apple A16 Bionic novej generácie. Údajne bude vybavený aj 120 Hz displejom ProMotion.

Zdroj

Pridaj komentár