AOC predstavuje nový 240Hz AGON s G-SYNC

Spoločnosť AOC predstavuje svoj zatiaľ najrýchlejší herný monitor s technológiou NVIDIA G-SYNC. Model sa pýši obnovovacou frekvenciou 240 Hz, časom odozvy 1 ms vďaka technológii NVIDIA G-SYNC a tiež funkciou NVIDIA Ulmb pre redukciu rozmazaného pohybu. Okrem toho monitor zaujme aj ďalšími prémiovými hernými vychytávkami, ako je AOC Shadow Control alebo ergonomický stojan AOC Ergo Dial.

Monitor od AOC ponúka 24,5″ Full HD TN panel (rozmer 16: 9, 1920 x 1080 bodov), ktorý je o niečo väčší než bežný 24-palcový model používaný v esport. S obnovovacou frekvenciou 240 Hz a vstavaným modulom NVIDIA G-SYNC je perfektnou voľbou pre hráčov s grafickou kartou NVIDIA, ktorá túži po tom najplynulejším hrania. Technológia G-SYNC synchronizuje obnovovaciu frekvenciu monitora s GPU grafickej karty, aby nedochádzalo k trhaniu, skákanie a oneskorenie obrazu.

Čas odozvy 1 ms a funkcie NVIDIA Ulmb taktiež znižujú rozmazania pohybu alebo „ghosting“. Hráči si tak môžu plne vychutnať krásne ostrú grafiku aj v tých najrýchlejších scénach. Prítomný je ergonomický stojan Ergo Dial s možnosťou náklonu, otočenie a úpravy výšky (pomocou pohodlného mierky), ďalej vysúvací držiak na slúchadlá a držadlo pre ľahký transport. Technológia Flicker Free od AOC minimalizuje blikanie a tým tiež únavu očí.

Funkcia Low Blue Light zasa bráni škodlivému modrému svetlu a funkcie Shadow Control rozjasní aj veľmi tmavé miesta bez toho, aby to malo vplyv na zvyšok obrazovky. AOC AGON AG251FG by mal byť k dispozícii v auguste 2017 za cenu 599 eur.

Pridaj komentár