4ka predstavuje novú službu: Rýchla SIMka

Od začiatku septembra prichádza najmladší operátor s novým konceptom, ktorú si kúpite v obchode a aktivujete rýchlo digitálne.

Operátor rozšíril sieť svojich partnerských predajní o desiatky pobočiek. Po novom si môžu zákazníci zakúpiť Rýchlu SIMku od 4ky napríklad v sieti populárnych obchodov s kancelárskym tovarom či najväčšom obchode s počítačmi a elektronikou. Predstavte si, že súrne potrebujete novú SIM kartu s veľkým objemom dát do nového mobilu či tabletu. Všetci si pamätáme, že v starých časoch to znamenalo cestu do pobočky mobilného operátora, kde si zákazník musel počkať často v dlhom rade a potom prácne niekoľko minút s pracovníkom vypĺňať dokumentáciu. Ak nebývate v meste, bola to ešte väčšia oštara a náklady na cestu. Operátor 4ka ponúka nový typ SIM kariet, ktoré budú voľne dostupné v partnerských predajniach a ich aktivácia prebehne digitálne bez potreby návštevy pobočky.

Rýchla SIMka od 4ky je voľne dostupná SIM karta, ktorú si vie zákazník zakúpiť pohodlne popri nákupe elektroniky, či zošitov do školy u vybraných partnerov. Aktivácia prebieha digitálne, pričom celú registráciu je možné urobiť online odkiaľkoľvek. Partnerské predajne pre predaj budú postupne pribúdať. U vybraných partnerov získa zákazník darček na skúšku v podobe paušálu Sloboda Dáta alebo Sloboda pre mladých na prvých 30 dní zadarmo. Zásadnou novinkou je, že kartu si vie zákazník aktivovať digitálne. Stačí, ak si stiahne do telefónu aplikáciu Moja 4ka. Stačí mať vek nad 16 rokov a mať poruke občiansky preukaz. Potom už všetko zvládne jednoducho digitálne. Je pritom jedno, či je ráno, obed, deň alebo noc. Dokonca je aj úplne jedno, kde sa zákazník nachádza. Všetko zvládne aj z pohodlia domova. Azda jediné, čo by ešte viac uľahčilo život a aktiváciu služieb, by bola  aktivácia eSIM kariet online bez nutnosti ísť si fyzicky SIM kartu niekam kúpiť. To môže byť ďalší level do budúcna, ktorý by mohol operátor zvážiť.

Postup aktivácie cez aplikáciu Moja 4ka:

  1. Po prihlásení do aplikácie v „Menu“ vyberte „Ponuka – Aktivácia novej SIM“ a naskenujte „Číslo Rýchlej SIM karty“ zo zadnej strany balenia SIM karty.
  2. Následne pre overenie zadajte PUK kód zo zadnej stranu plastu SIM karty
  3. Zvolíte si jeden z vybraných nových paušálov na skúšku na mesiac zadarmo, prípadne ak máte záujem o prenos čísla, vyplňte potrebné údaje a proces urobíme za vás
  4. Vyplňte nám ešte informácie o sebe – aktuálny email, tel. kontakt
  5. Odsúhlaste potrebné Súhlasy a Podmienky pre biometrické overenie
  6. Naskenuje Občiansky preukaz a biometriu tváre, niečo ako selfie a máte hotovo.
  7. Ak proces prebehol správne Rýchla SIM je aktivovaná do pár minút.

Pridaj komentár