Predstavujeme nové multimediálne centrum

Evolveo pridáva do svojej ponuky multimediálnych prehrávačov multimediálne centrum MultiMedia Box M4. Tento všestranný multimediálny prehrávač podporuje Ultra HD 4K a HDR a pracuje s operačným systémom Android 7.1 Nougat.

Box sa ľahko inštaluje a ovláda a jednoducho urobí z obývačky s veľkým televízorom centrum multimediálnej zábavy. Štvorjadrový 64-bitový 2.0 GHz procesor spoločne s grafickým procesorom Mali-450 a 2GB RAM zabezpečí dostatok výkonu nie len na hranie náročných hier, ale napríklad aj na prehrávanie 4K videa. Plynulosť všetkých procesov podporuje nová verzia operačného systému Android 7.1.

K tomuto multimediálnemu centru je možné ľahko cez USB port pripojiť externé úložisko (napríklad externý disk alebo USB flash disk) s filmami, hudbou alebo fotografiami. Tieto súbory je možné potom jednoducho pomocou predinštalovanej aplikácie KODI na televíznej obrazovke prehrávať. Aplikácia KODI ponúka príjemné používateľské rozhranie, možnosť úpravy vzhľadu a taktiež ľahké používanie s diaľkovým ovládačom.

Multimediálne súbory je možné podobne prehrávať aj z pamäťových kariet vďaka inštalovanej čítačke. Pomocou funkcie Miracast je taktiež možné ľahko zobraziť a prehrávať obsah Android tabletu alebo mobilného telefónu. Multimediálne centrum podporuje HLD (Hybrid Log-Gamma), nový video kodek VP9 a taktiež formát HDR10 (vysoký dynamický rozsah) pre omnoho jasnejšie a živé farby, s naozaj tmavou čiernou.

Samozrejmosťou je hardvérové dekódovanie prehrávania videa vo vysokom rozlišení Utra HD 4K2K s kompresným formátom H.265/HEVC a video výstup HDMI 2.0a. Prehrávač podporuje video aplikácie iVysilani (Česká televize), iPrima (Prima TV), Stream.cz a ďalšie internetové vysielania. Evolveo MultiMedia Box M4 dostupný v sieti vybraných predajcov a v internetových obchodoch. Doporučená koncová cena je 95 eur.

Pridaj komentár