Predstavujeme Nakoduj.to – katalóg pre všetkých ITčkárov

Nakoduj.to je platformou, ktorú uvítajú všetci tí, čo sa pohybujú v IT priemysle. A nemusia to byť nutne len ľudia, ktorých IT živí. Nakoduj.to totiž dáva priestor aj druhej strane, potenciálnym zákazníkom, ktorí by od „ajťákov“ potrebovali menšiu službičku. Alebo službu? Záleží predsa na projekte.

Nakoduj.to je slovenský internetový katalóg, do ktorého sa môže prihlásiť ktokoľvek z radov profesionálov v oblasti IT a online reklamy. Prečo? Web je nie len vhodným priestorom na prezentáciu aktivít, ale najmä miestom, kde sa stretáva ponuka s dopytom.

Ako postupuje IT firma a freelanceri

Ako IT freelancer alebo firma máte možnosť jednoducho sa zaregistrovať v systéme webu. Súčasťou procesu je vytvorenie profilu, v ktorom vypichnete vaše silné stránky, pridáte svoju fotografiu, logo či odkaz na váš web. Ďalej budete pokračovať výberom kategórií (týkajú sa najmä grafiky a programovania), z ktorých vám budú prichádzať notifikácie.

Ako postupuje zadávateľ projektov

Ako zadávateľ sa na web tak isto musíte zaregistrovať a až potom môžete zadávať dopyt. Zadanie projektu je zdarma a jeho súčasťou by mal byť nie dlhý, avšak dostatočne výstižný popis o čo v projekte pôjde, čo je jeho cieľom. Dopyt sa zaradí do príslušnej kategórie a zadávateľ následne čaká na ponuky od vypracovateľov. Z nich si môže vyberať podľa ceny, ale aj hodnotenia od predošlých zadávateľov.

Dohoda, začatie a skončenie práce, výplata

Keď sa stretne ponuka s dopytom, prichádza na rad dojednávanie. Zadávateľ zväčša určuje podmienky projektu, cenu za vypracovanie, objem úloh a deadliny. Po odsúhlasení zadávateľ posiela cez kreditný systém dohodnutú províziu webu Nakoduj.to. O transakcii je informovaný aj vypracovateľ, pre ktorého ide o signál, že môže na projekte začať robiť. O jeho dokončení potom informuje zadávateľa a ten, ak je s prácou spokojný, potvrdí zdarné dokončenie projektu. Peniaze sa tak môžu pripísať na účet vypracovateľa.

Garantovaný projekt, teda forma vyplatenia provízie dodávateľovi až po schválení vypracovaného projektu zadávateľom predstavuje významný benefit, ktorí oceňujú zadávatelia a je jedným s dôvodov, prečo radi opakovane využívajú služby portálu.

Pridaj komentár